Закон України Про звернення громадян.pdf

Графік прийому громадян керівництвом сільської ради.docx

Графік проведення особистого прийому громадян керівництвом Сумської райдержадміністрації на 2024 р.

Графік проведення телефонної "гарячої лінії" керівництвом Сумської райдержадміністрації

Графік функціонування "телефону довіри" при Сумській райдержадмінітрації на 2024 рік

Реєстрація місця проживання (перебування) особи

Виконавчий комітет Верхньосироватської сільської ради Сумського району  Сумської області

Згідно ст.5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Відповідно до ст.8 Закону України „Про звернення громадян” – письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором, а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Електронні звернення можна направляти на електронну адресу Верхньосироватської сільської ради vs_rada@ukr.net

ЗРАЗОК написання індивідуального звернення (НАТИСНУТИ ТУТ)

ЗРАЗОК написання колективного звернення (НАТИСНУТИ ТУТ)

Інформація про стан роботи із зверненнями громадян по Верхньосироватській сільській раді Сумського району Сумської області за 2023 рік

Для жителів Сумської області

при Сумській обласній державній адміністрації

працює безкоштовна «гаряча лінія», за якою можна звернутися з усіх проблемних питань:

0-800-301-501

66-33-77

УВАГА! З метою якісного забезпечення опрацювання всіх звернень громадян, на період дії воєнного стану, функціонують додаткові номери телефонів:

Час роботи:

ПН-ПТ з 8:30 - 17:30

ГРАФІК

Особистого прийому керівництва відділення поліції № 4 (м.Суми) Сумського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області

Прізвище, ім’я, по-батькові

Посада, звання

Дні прийому

Години прийому

ТКАЧЕНКО Віталій Юрійович

Начальник  ВП № 4 (м.Суми) Сумського РУП ГУНП

в Сумській області

підполковник поліції

15:00 – 17:00

ДЕНИСЕНКО Сергій Петрович

Заступник начальника  ВП № 4 (м.Суми) Сумського РУП ГУНП

в Сумській області

капітан поліції

15:00 – 18:00

Чергова частина відділення поліції № 4 (м.Суми) Сумського районного управління поліції ГУНП в Сумській області

(цілодобово)

Телефони: (0542) 66-77-75

Моб.тел.: 050-307-99-50

ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ОФІЦЕР ГРОМАДИ

САДОВНІКОВ Михайло Володимирович - м.т. (095) 107-94-48

ТЕЛЕФОНИ ДОВІРИ

ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ

В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

(0542) 77-03-00

(0542) 66-74-43

(0542) 66-74-42

СУМСЬКИЙ ВІДДІЛ СУМСЬКОЇ МІСЦЕВОЇ ПРОКУРАТУРИ

(0542) 61-91-93, (0542) 61-00-50

В Управлінні Північно-східного офісу Держаудит служби в Сумській області діє телефонна "гаряча лінія" за номером (0542) 22-15-43, на якумгромадяни можуть звертатися зі скаргами, заявами чи пропозиціями з питань можливих порушень чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна підприємствами, установами та організаціями.

Також прийом звернень здійснюється за номерами телефонної "гарячої лінії":

Державної аудитслужби України (044) 452-80-30 (м.Київ);

Північно-східного офісу Держаудитслужби (057) 725-86-24 (м.Харків).

Прийом дзвінків на телефонну "гарячу лінію" проводиться протягом робочого дня (крім вихідних і святкових днів).