2023 рік

ІНФОРМАЦІЯ про роботу фінансового управління Верхньосироватської сільської ради за 2022 рік

ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2023 рік

НАКАЗ про затвердження бюджетної програми на 2023 рік

Аналіз виконання плану по доходах 18527000000 - ОТГ с.Верхня Сироватка за січень 2023 року

Результати аналізу ефективності бюджетної програми по КПКВК МБ 3710160 на 01.01.2023

Аналіз виконання плану по доходах за березень 2023

Аналіз виконання плану по доходах за квітень 2023 року

Аналіз виконання плану по доходах за квітень 2023 року (1)

Аналіз виконання плану по доходах за травень 2023 року (ЗФ)

Аналіз виконання плану по доходах на травень 2023 року (СФ)

Аналіз виконання плану по доходах за червень 2023 року(ЗФ)

Аналіз виконання плану по доходах на червень 2023 року (СФ)

Аналіз виконання плану по доходах за липень 2023 року(ЗФ)

Аналіз виконання плану по доходах за липень 2023 року(СФ)

ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2023 рік

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН І ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ – ОДИН З КЛЮЧОВИХ НАПРЯМКІВ РОБОТИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

Нелегальна або «тіньова» зайнятість – це використання роботодавцями найманої праці без належного оформлення трудових відносин. В даному випадку роботодавець використовує найману працю без укладання трудового договору. Інколи, без офіційного оформлення відбувається стажування чи проходження випробувального терміну. Також, здійснюється оформлення працівника на умовах неповного робочого часу у разі фактичного виконання ним роботи повний робочий час. Інколи, суб’єкти господарювання платять своїм працівникам дві заробітні плати – офіційну і неофіційну («в конвертах»), що може лише здаватися вигідним як для роботодавця, так і для самого працівника.

Влаштовуючись на роботу неофіційно (без укладення трудового договору) або отримуючи заробітну плату «у конверті», працівник повинен чітко усвідомлювати, що він сам позбавляє себе соціальних гарантій:

- з «тіньової» зарплати роботодавець не здійснює відрахування єдиного соціального внеску, працівник втрачає страховий стаж, що в майбутньому негативно впливає на розмір призначеної пенсії;

- працівник, не має права на відпустку та виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності, на соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань;

- працівник може працювати понад норму, без вихідних та у святкові дні без додаткової оплати за це;

- відсутність офіційних доходів може стати підставою для відмови у призначенні різних видів допомоги та субсидій;

- працівника можуть звільнити у будь-який час без належного обґрунтування, без оплати за виконану роботу та без виплати вихідної допомоги (факт перебування у трудових відносинах з роботодавцем доведеться доводити в суді за допомогою свідків).

Для роботодавців використання нелегальної праці також має цілий ряд негативних наслідків:

- допуск працівника до роботи без укладання з ним трудового договору є грубим порушенням законодавства про працю та тягне за собою відповідальність у вигляді штрафу;

- ухилення від сплати податків шляхом використання нелегальної найманої праці підлягає фінансовій, адміністративній та кримінальній відповідальності;

- роботодавець наражає себе на небезпеку натрапити на недобросовісних, безвідповідальних працівників, внаслідок дій яких може понести матеріальні та фінансові втрати.

Закликаємо роботодавців та громадян зробити крок назустріч суспільству – легалізувати найману працю та відмовитись від зарплати в «конвертах».

Звіт про виконання паспортів бюджетних програм місцевого бюджету на 2022 рік

Аналіз виконання плану по доходах на лютий 2023 року (Доходи сф)

Доходи зф