ГУ ДПС у Сумській області ІНФОРМУЄ:

До уваги платників податків!

Просимо сплатити суми податкових боргів!

За даними ГУ ДПС у Сумській області по Верхньосироватській сільській раді обліковуються боржники зі сплати земельного податку з фізичних осіб.

В разі накопичення чи непогашення суми податкового боргу, посадовими особами Головного управління ДПС у Сумській області будуть вжиті заходи щодо примусового стягнення, опису майна в податкову заставу, блокування розрахункових рахунків, відкритих боржниками в банківських установах, направлення заборони щодо виїзду за кордон!

Посилання на офіційний сайт ГУ ДПС у Сумській області:

Чи потрібно скасовувати апаратний РРО та реєструвати програмний?

Головне управління ДПС у Сумській області нагадує платникам податків Сумщини, що законодавчо не встановлено обмежень щодо використання суб’єктом господарювання наряду з апаратним програмного РРО.

Суб’єкт господарювання самостійно, виходячи з власних потреб, обирає вид РРО (програмний та/або апаратний) засобами якого має намір здійснювати реєстрацію розрахункових операцій відповідно до вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

У разі, якщо суб’єкт господарювання приймає рішення використовувати програмний РРО замість апаратного, реєстрацію апаратного РРО необхідно скасувати.

Порядок реєстрації касира для роботи з ПРРО

Головне управління ДПС у Сумській області інформує платників податків Сумщини, що суб’єкт господарювання може проводити розрахункові операції на ПРРО самостійно або визначати уповноважених осіб (касирів).

Особа може здійснювати розрахункові операції на ПРРО з використанням електронного підпису такої особи/електронної печатки суб’єкта господарювання, на якого зареєстровано ПРРО, після внесення даних про сертифікати до Реєстру програмних РРО за умови дійсності відповідного сертифіката відкритого ключа.

Розрахункові операції на ПРРО можуть проводити лише ті особи, сертифікати електронних підписів та/або печаток яких внесені до Реєстру щодо такого ПРРО.

Дані сертифікатів електронних підписів та/або печаток, що використовуються ПРРО, вносяться до Реєстру програмних РРО на підставі поданих суб’єктами господарювання в електронній формі повідомлень про надання інформації щодо кваліфікованих/удосконалених сертифікатів відкритих ключів, які застосовуються в ПРРО за формою № 5-ПРРО.

Електронні форми повідомлень J1391802/F1391802 розміщена за посиланнями:

Повідомлення можна подати, використовуючи програмне забезпечення Електронного кабінету, або будь-яке інше програмне забезпечення, наявне у суб’єкта господарювання.

ОДНОРАЗОВЕ ДЕКЛАРУВАННЯ
05 Листопада, 2021