Склад виконавчого комітету Верхньосироватської сільської ради

Оголошуємо прийом документів

до складу Ради з питань ВПО на території Верхньосироватської ТГ

Верхньосироватська сільська рада та її виконавчий комітет відкриті до актуальних ініціатив жителів громади і зокрема стосується внутрішньо переміщених осіб, які залишили свій дім у зоні активних бойових дій та знайшли у нас,  на території Громади, прихисток.

Для інтеграції внутрішньо переміщених осіб у життя громади, реалізації та захисту їхніх прав, залучення до процесу розроблення локальних нормативних документів, забезпечення зайнятості, а також надання психосоціальної, медичної та правової допомоги, органи місцевого самоврядування мають право утворити  Раду з питань внутрішньо переміщених осіб (далі – Рада з питань  ВПО).

Отже,   з «30» жовтня 2023 року розпочинається прийом документів для формування складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Верхньосироватської сільської ради.

Відбір членів Ради здійснюється на підставі поданих до Верхньосироватської сільської ради документів   у конверті формату А 4 в паперовій формі громадянами України (яким виповнилося 18 років) внутрішньо переміщеними особами на території Громади та представниками громадських об’єднань, наступні документи,  як:

• заяви у довільній формі; згода  на обробку персональнальних даних;
  • документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або відображення в електронній формі інформації, що міститься у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, сформованих засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) або є Документ; копія ідентифікаційного коду;
  • документа про освіту;
  • мотиваційного листа кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради;
  • відомостей про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата;
  • довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, на електронному носії, критерії якого підтримують використання мобільного додатка Порталу Дія (Дія) (за наявності технічної можливості), або листа громадського об’єднання щодо включення до складу Ради з питань ВПО представника громадського об’єднання.

Документи приймаються з «30» жовтня 2023 р. по «30» листопада 2023 р. щоденно, окрім вихідних днів, з 08.00 до 15.00, в п’ятницю - з 08.00 до 12.00, за адресою: село Верхня Сироватка, вул. Макаренка, 36,  спеціалістом відділу соціального захисту населення, обов’язково у паперовому вигляді  з конвертом (на конверті  помітка  «Для формування складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб»). Оригінали вказаних вище документів мати у наявності, при подачі документів, для можливості спеціалісту звірити копії з ними.

Чекаємо свідомих, активних та ініціативних!

Разом зможемо вирішити більше!

Нагадаємо, Уряд затвердив Положення про Раду з питань ВПО.

Детальніше про утворення та роботу Ради у Постанові КМУ за посиланням:  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/812-202

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВЕРХНЬОСИРОВАТСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

СУМСЬКОГО РАЙОНУ  СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ