ПРОВОДИТЬСЯ ЩЕПЛЕННЯ ВІД COVID-19

Шановні мешканці громади!!!

Вакцинація – єдиний дієвий спосіб уберегтися від інфекційних захворювань і запобігти розвитку небезпечних ускладнень, які можуть стати причиною інвалідності та навіть летального результату!

У КНП "ЦАЗПСМ"

Верхньосироватської сільської ради

ПРОВОДИТЬСЯ ЩЕПЛЕННЯ ВІД COVID-19

Вікова категорія на щеплення від 18 років.

Номер телефона реєстратури 0542  690-417

Тут Ви також можете отримати бустерну дозу щеплення від COVID-19

НА ЛІКИ ТА НА ОПЛАТУ ПОСЛУГ ЖКГ: УРЯД РОЗШИРИВ ДЕРЖАВНУ ПРОГРАМУ ЄПІДТРИМКА ДЛЯ ЛІТНІХ ЛЮДЕЙ ТА ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

В Міністерстві охорони здоров’я України повідомили, що передбачає розширення програми

За інформацією МОЗ, люди з інвалідністю І та ІІ груп зможуть купувати ліки в межах програми єПідтримка.

Коштами в рамках програми люди з інвалідністю вищевказаних груп та українці від 60 років зможуть розрахуватися за послуги ЖКГ.

З 14 березня за бустерну дозу щеплення від COVID-19 в рамках єПідтримка можна отримати 500 грн.

Уряд збільшив строк використання коштів з 4 до 9 місяців з дня зарахування коштів на рахунки.

За інформацією пресслужби МОЗ

ЗАЛИШОК   ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ ТА МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ ПО КНП «ЦАЗПСМ»ВЕРХНЬОСИРОВАТСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ  (натиснути тут)

ЗВІТ ПРО НАДХОДЖЕННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ  ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ ТА МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ ПО                        КНП «ЦАЗПСМ» ВЕРХНЬОСИРОВАТСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ РАДИ Сумського  р-ну лютий міс.2024р

ЗВІТ ПРО НАДХОДЖЕННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ  ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ ТА МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ ПО                        КНП «ЦАЗПСМ» ВЕРХНЬОСИРОВАТСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ РАДИ Сумського  р-ну січень міс.2023р