Депутатський корпус

Депутати Верхньосироватської сільської ради 8 скликання

Округ №1

с. Великий Бобрик - (вул. Грузія, вул. Єрьоміна, вул. Залізняцька, вул. Курган, вул. Лісництва, вул. Лука 1., вул. Бурти, вул. Гайдуки, вул. Малі Гайдуки, вул. Нова Займа, вул. Однобоківка, вул. Пеньки, вул. Пирогова, вул. Підлісся, вул. Російська, вул. Садова, вул. Стара Займа, вул. Сумська, вул. Черепівка, вул. Яр, пров. Пеньки, с.Кам’яне - ( вул. Кам’яне), с.Юсупівка - ( вул. Край. вул. Нова, вул. Новоселівка)

Курбатова Галина Іванівна, 1975 року народження, освіта неповна вища, член партії «Батьківщина», місце проживання с.Великий Бобрик.

Степанова Галина Вікторівна, 1971 року народження, освіта вища, безпартійна, проживає в с.Великий Бобрик.

Лопатченко Геннадій Володимирович, 1972 року народження, освіта професійно-технічна, безпартійний, місце проживання с.Великий Бобрик.

Округ №2

с. Івахнівка, с.Малий Бобрик - ( вул. Вигін, вул. Крута Гора, вул. Лісна, вул. Лука, вул. Мартинчик, вул. Яр)

Мальована Ніна Леонтіївна, 1955 року народження, освіта вища, член партії ВО «Батьківщина», проживає в с.Малий Бобрик.

Федченко Геннадій Іванович, 1973 року народження, освіта повна загальна середня, безпартійний, проживє в с.Малий Бобрик.

Округ №3

с. Верхня Сироватка - (вул. Волошкова, вул. Вишнева, вул. Господарська, вул.Долина, . вул. Замостянська, вул. Затишна, вул. Калинова, вул. Молодіжна, вул.Правди, вул. Привітна, вул. Райдужна, вул. Харківська, вул.Соборна, пров.Степний, вул. Озерна, вул. Центральна, пл. Козацької Слави, пров. Зелений)

Обозна Ірина Іллівна (секретар сільської ради), 1973 року народження, освіта базова вища, безпартійна, проживає в с.Верхня Сироватка.

Скляров Олексій Васильович, 1984 року народження, освіта вища, безпартійний, проживає в с.Верхня Сироватка.

Загорулько Микола Олександрович, 1971 року народження, освіта повна загальна середня, безпартійний, проживає в с.Верхня Сироватка.

Сосєдський Олександр Володимирович, 1987 року народження, освіта вища, безпартійний, проживає в с.Верхня Сироватка.

Округ №4

с. Верхня Сироватка - (вул. Добровільна, вул. Зарічна, вул. Лісна, вул. М.Піщана, вул. Монолітна, вул. Народна, вул. Радісна, вул. Сонячна, вул. Сумська, вул.Макаренка, вул. 1-ша Залізнична, вул. 2-га Залізнична, Садівниче товариство, "Хімік- 3", Садівниче товариство "Бездрицьке -2")

Яблуновська Світлана Михайлівна, 1961 року народження, освіта вища, безпартійна, проживає в с.Верхня Сироватка.

Батура Сергій Вікторович, 1978 року народження, освіта вища, безпартійний, проживає в с.Верхня Сироватка.

Степаненко Віктор Васильович, 1965 року народження, освіта вища, безпартійний, проживає в с.Верхня Сироватка.

Округ №5

с. Верхня Сироватка - (вул. 8 Березня, вул. Бобрицька, вул. Будівельна, вул.Гончарна, вул. Польова, вул. Садова, вул. Прозорівська, пров.Ювілейний, вул.Отаманська, пров. Шевченківський)

Голома Віталій Іванович, 1974 року народження, освіта вища, безпартійний, проживає в с.Верхня Сироватка.

Кулак Наталія Іванівна, 1978 року народження, освіта вища, безпартійна, проживає в с.Верхня Сироватка.

Яременко Віталій Іванович, 1974 року народження, освіта повна середня, безпартійний, проживає в с.Верхня Сироватка.

Округ №6

с. Верхня Сироватка - ( вул. Краснопільський шлях, вул. Єдності, вул. ім. Василя Чигирина, вул. Космічна, вул. Лугова, вул. Мисливська, вул. Набережна, вул.Піщанська, вул. Шкільна, пров. Слави, пров. Квітневий)

Лютий Валерій Олександрович, 1973 року народження, освіта вища, безпартійний, проживає в с.Верхня Сироватка.

Нечитайло Віталія Володимирівна, 1971 року народження, освіта вища, безпартійна, проживає в с.Верхня Сироватка.

Дем’яненко Вадим Геннадійович, 1998 року народження, освіта вища, безпартійний, проживає в с.Верхня Сироватка (04.08.2021 ДОСТРОКОВО ПРИПИНЕНО ПОВНОВАЖЕННЯ)

Округ №7

с. Залізняк - ( вул. Галкіна, вул. Комарова, вул. ЖДбудка, вул. Лісна, вул. Остапенка, вул. Садова, вул. Шкільна), с.Стінка- ( вул. Привокзальна, вул. Центральна)

Панасенко Микола Іванович, 1964 року народження, освіта вища, член Аграрної партії України, проживає в с.Верхня Сироватка.

Пономаренко Геннадій Іванович, 1965 року народження, освіта вища, безпартійний, проживає в с.Залізняк.

Округ №8

с.Новоселиця - (вул. Кар’єрна, вул. Миру, вул. Набережна, вул.Робоча, вул. Садова, вул. Сонячна, вул. Тургєнєва)

Ляшенко Олена Олександрівна, 1968 року народження, освіта вища, член партії ВО «Батьківщина», проживає в с.Новоселиця.

Демченко Олександр Іванович, 1972 року народження, освіта вища, безпартійний, проживає в с.Новоселиця.