Гранти громадським організаціям у наданні соціальної послуги ветеранам війни

Дата: 14.06.2024 11:44

Програма розвитку ООН (UNDP) та Міністерство соціальної політики оголошують грант на підсилення спроможності громадських організацій у наданні соціальної послуги з соціальної адаптації ветеранів / ветеранок та членів їхніх родин.

Грантовий конкурс охопить громади Дніпропетровської, Миколаївської, Полтавської, Сумської, Чернівецької та Закарпатської областей.

Участь у гранті можуть взяти неурядові організації, які діють в Україні.

Грантовий проєкт охоплює два етапи:

І етап: програма соціального відновлення;

ІІ етап: індивідуальна соціальна адаптація за місцем проживання.

Тривалість проєкту – до 5 місяців. Запланований початок імплементації проєкту – червень 2024 року.

Прийом заявок для участі триватиме до 18 червня 2024 року (до 12:00).

Більше про конкурс та умови участі за посиланням: https://www.undp.org/uk/ukraine/news/onovleno-undp-ta-ministerstvo-sotsialnoyi-polityky-oholoshuyut-hrant-na-pidsylennya-spromozhnosti-hromadskykh-orhanizatsiy-u-nadanni

Фінансування гранту здійснюватиметься за кошти Європейського Союзу, надані в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні».