ШВЕЙЦАРСЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ ПРОЄКТ «ЗГУРТОВАНІСТЬ ТА РЕГІОНАЛЬНИЙ РОЗВИТОК УКРАЇНИ», UCORD

Дата: 12.06.2024 12:15

Фото без опису

Установа «Агенція регіонального розвитку Сумської області» в рамках реалізації проєкту UCORD оголошує відбір крафтових виробників Сумщини. Топ-50 виробників крафтової продукції увійдуть до каталогу, який буде розповсюджений по всій країні та за її межами. Відібрані учасники отримають можливість:

• зробити безкоштовну фотосесію крафтової продукції;

• взяти безкоштовну участь у ярмарках у Сумах, Львові, Івано-Франківську та інших містах України;

• залучити ресурси для розвитку крафту Сумщини.

Зареєструватися для участі в проєкті можна у термін до 10 липня поточного року за посиланням https://tinyurl.com/25n8gfj2

Проєкт впроваджується в рамках реалізації Швейцарсько-українського проєкту “Згуртованість та регіональний розвиток України» UCORD, який впроваджується за підтримки Швейцарії компанією NIRAS Sweden AB".