Не допустіть виникнення пожеж в екосистемах!

Дата: 02.04.2024 15:44

Шановні мешканці Верхньосироватської громади!

Незважаючи на те, що весняно-літній період тільки розпочався, виникла реальна тенденція збільшення кількості пожеж. Особливо збільшилася кількість пожеж внаслідок підпалу сухої рослинності. Пожежі виникають на територіях приватних домоволодінь, що належним чином не доглядаються, покинуті, занедбані, а також підпалюються прибережні смуги, луги.

Тому в черговий раз просимо ВАС обирати безпечні способи господарювання на присадибних ділянках! Пам`ятайте, що випалювання сухої рослинності завжди  пов`язане з ризиками перекидання вогню на розташовані поруч будівлі, лінії електропередач, торфополя та лісові насадження, а продукти горіння небезпечні для людського здоров`я та довкілля. Закликаємо ВАС об`єднати зусилля у боротьбі з несанкціонованим випалюванням сухої рослинності.

Якщо Ви стали свідком такого правопорушення, викликайте на місце події працівників правоохоронних органів за телефоном 102. Пожежу, що розгортається, спробуйте затоптати, засипати піском чи залити водою. Якщо ж не вдається впоратися самотужки або помічена Вами пожежа уже набула значних розмірів, телефонуйте за телефоном 101.

З повагою,

Верхньосироватська сільська рада