З Днем Соборності України!

Дата: 22.01.2024 09:07

Шановні мешканці громади!

Щиро вітаємо ВАС з великим державним святом - Днем  Соборності України!!! Це свято символізує українську мрію про єдність, свободу, незалежність як основу державності України! За територіальну цілісність України в різні часи своє життя віддали тисячі незламних борців. Сьогодні наші військові відстоюють єдність народу і межі українських земель в такій кровопролитній війні. Їх підтримують і їм допомагають українці в тилу, що своєю працею наближають НАШУ ПЕРЕМОГУ!!! Саме єдність і свобода роблять НАС гідними наших предків!!! Тож давайте прикладемо всіх зусиль, а, головне РОЗУМУ, щоб РАЗОМ вистояти  у боротьбі з рашистами і тими внутрішніми ворогами, які сіють розлад серед нас! Щиро бажаємо МИРУ, ПЕРЕМОГИ, ЄДНОСТІ! В єдності наша сила, а в силі наша ПЕРЕМОГА!

З повагою,

Верхньосироватська сільська рада!