Шановні мешканці громади!

Дата: 01.01.2024 10:30

У зв`язку з численними Вашими зверненнями до Сумського обласного контактного центру щодо забезпечення гуманітарною допомогою у вигляді продуктів харчування, засобів гігієни та матеріальної допомоги на придбання дров ПОВТОРНО повідомляємо наступне:

Верхньосироватська сільська рада станом на 01.01.2024 року не отримувала від держави ні якої гуманітарної допомоги, призначеної для всіх жителів громади.

На даний час гуманітарною допомогою забезпечуються соціально незахищені верстви населення, внутрішньо переміщених осіб та осіб, які потрапили в складні життєві обставини.

У разі, якщо громадяни опинились в складних життєвих обставинах, просимо таких звернутися безпосередньо до сільської ради із заявою відвідати їх вдома та здійснити обстеження житлово-побутових умов, зробити оцінку потреб особи (осіб) ( вивчити умови проживання, наявність запасу продуктів на зиму та безпосередньо на кожен день). За результатами буде прийняте відповідне рішення.

А також звертаємо Вашу увагу, що відповідно до Наказу  Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 22.12.2022 №309 «Про затвердження переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією», Верхньосироватська сільська рада не входить до переліку територій тимчасово окупованих російською федерацією з 27.03.2022 року.

На території громади  в звичайному режимі працюють всі об`єкти критичної інфраструктури, аптечні установи, заклади торгівлі. Заробітні плати, пенсії, соціальні допомоги виплачуються в повному обсязі. Комунальні установи постійно надають медичні та соціальні послуги.

У разі надання гуманітарної допомоги для всіх мешканців громади, ВАМ обов`язково буде повідомлено.

Просимо берегти робочий час працівників «гарячої лінії» та спеціалістів сільської ради.

Віримо в Перемогу! Віримо в ЗСУ!

З повагою, Верхньосироватська сільська рада.