Про забезпечення пожежної безпеки під час проведення масових заходів з нагоди святкування новорічних та Різдвяних свят

Дата: 12.12.2023 11:38

Фото без опису     Сумське районне управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області (далі – Районне управління) інформує, що з метою своєчасного вжиття організаційних та практичних заходів, направлених на забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час святкування новорічних та Різдвяних свят проводиться масово-роз'яснювальна робота серед населення щодо дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки, а також дії під час сигналу «Повітряна тривога», в тому числі серед керівників об'єктів, які можуть бути задіяні під час проведення відповідних заходів. Для посилення профілактичної роботи, направленої на попередження та недопущення пожеж у період святкових заходів, під час обстежень керівництву та працівникам об'єктів зазначеної категорії, що розташовані на території громад, надавалась та надається консультативна та методична допомога стосовно усунення виявлених порушень. Додатково через засоби масової інформації серед населення та трудових колективів суб’єктів господарювання розповсюджуються звернення щодо дотримання елементарних правил пожежної безпеки в побуті, здійснюються рейди в приватному житловому секторі. Спільно з соціальними працівниками, які обслуговують малозабезпечених верств населення, інвалідів, багатодітних сімей, проводяться додаткові інструктажі по дотриманню правил пожежної безпеки під час опалювального періоду. Розповсюджуються друковані матеріали в організаціях, що надають соціальні послуги громадянам, в транспортних засобах, що здійснюють перевезення громадян по встановленим маршрутам та транслюються аудіо ролики у торгово-розважальних центрах на протипожежну тематику.