До уваги населення громади

Дата: 12.12.2023 09:26

Шановні жителі Верхньосироватської сільської територіальної громади!

З великим задоволенням повідомляємо про успішне завершення проєкту «Осучаснення медичного простору лабораторії КНП «Центральна амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області (придбання лабораторного обладнання та меблів)», що був реалізований завдяки величезній підтримці та фінансовій допомозі Благодійного фонду «МХП-Громаді» та МХП.

У рамках цього проєкту для лабораторії КНП «ЦАЗПСМ» було придбано та впроваджено необхідне лабораторне обладнання та меблі, а саме: центрифуга, коагулометр, лабораторні столи, тумби з алюмінієвого профіля, медична шафа, лабораторний стілець з підлокітником, витяжна лабораторна шафа на одне робоче місце та мікроскоп. Ці придбання сприятимуть покращенню умов праці медичного персоналу та підвищенню якості медичних послуг для населення громади.

Дякуємо всім, хто долучився та підтримав цей проєкт. Його успішна реалізація стала можливою завдяки спільним зусиллям  усіх учасників. Нове обладнання вже використовується та приносить користь нашій громаді.

Фото без описуМікроскоп

Фото без описустіл лабораторний

Фото без описуцентрифуга лабораторна

Фото без описувитяжна лабораторна шафа