До уваги!

Дата: 02.10.2023 15:52

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ВЕРХНЬОСИРОВАТСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Ураховуючи безпосередню близькість Верхньосироватської сільської  територіальної громади до кордону з агресором  російською федерацією, постійні  обстріли різними типами озброєння території Сумської області, в тому числі БПЛА, з метою недопущення трагічних наслідків, недопущення помилкового сприйняття     населенням звуків схожих за звуковим діапазоном безпілотних літальних апаратів, які виникають при експлуатації деяких транспортних засобів та побутових приладів, недопущення погіршення психоемоційного стану населення Верхньосироватської сільської територіальної громади, уникнення психічного травмування, а також з метою оперативного реагування на поточну ситуацію, вжиття заходів щодо захисту життя людей в умовах повітряної тривоги, відповідно до Кодексу цивільного захисту України, Законів України «Про правовий режим воєнного стану», «Про оборону України», враховуючи лист Сумської районної державної адміністрації - Сумської районної військової адміністрації від 28.08.2023 №01-16/2718 «Щодо обліку транспортних засобів та протидії ворожих ДРГ», рішенням виконавчого комітету Верхньосироватської сільської ради від 06.09.2023 року на період дії воєнного стану, у темну пору доби  (за 30 хвилин після/ до  заходу/ сходу сонця) на території Верхньосироватської  сільської ради Сумського району Сумської області заборонено:

1.1.  експлуатацію,  в тому числі,  але не виключно, запуск двигунів, рух   (переміщення) із працюючим двигуном тощо транспортних засобів типу: автомобіль, мотоцикл, мопед, моторолер, скутер та інші, що використовують   у своїй конструкції систему випуску відпрацьованих газів без шумопоглинача,   або систему «прямоток», або конструктивні особливості системи випуску газів, що утворюють надмірний рівень шуму;

1.2.  проведення мото-, автофестів, влаштування інших видів групової їзди на мотоциклах, скутерах, мопедах, автомобілях;

1.3. жителям Верхньосироватської сільської територіальної громади використання будь-яких піротехнічних виробів, феєрверків тощо, що утворюють звуки схожі на звуки вибухів та/або за світловими ефектами нагадують полум’я (пожежу) тощо, або у іншій спосіб створюють сприйняття людиною ситуацію загрозливою;

1.4. під час оголошення сигналу «Повітряна тривога» роботу мотокос, бензопил, інших інструментів з двигунами внутрішнього згорання до сигналу    «Відбій повітряної тривоги»;

1.5. трансляцію, відтворення аудіо - та відеопродукції розважального характеру, з надмірним рівнем шуму, у місцях загального користування, в тому числі, але не виключно, в транспортних засобах, на літніх майданчиках, у закладах ресторанного господарства тощо, а також на територіях (земельних ділянках), що не є місцями загального користування.

2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на поліцейського офіцера громади Верхньосироватської сільської ради.

3.   Керівникам підприємств, установ, організацій різних форм власності, що розташовані на території Верхньосироватської сільської ради, забезпечити здійснення організації робочих процесів з урахуванням вимог цього рішення та чинного законодавства України.

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА СВОЇХ БЛИЗЬКИХ!

Верхньосироватська сільська рада