Оздоровлення та відпочинок дітей Верхньосироватської територіальної громади

Дата: 08.08.2023 10:35

3 метою оздоровлення та відпочинку дітей Верхньосироватської територіальної громади Сумського району, зокрема які потребують особливої соціальної уваги та підтримки  відділу  соціального захисту населення  Верхньосироватської сільської ради повідомляє:

Відповідно до розпорядження Сумської обласної державної адміністрації - начальника обласної військової адміністрації від 26.07.2023 року № 337-ОД «Про внесення змін до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації від 26.06.2023 № 274-ОД» за рахунок коштів обласного бюджету послуги з оздоровлення та відпочинку надаються відповідно до чинного законодавства дітям, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, а саме:

1. Дітям-сиротам;
  2. Дітям, позбавлених батьківського піклування;
  3. Дітям, взятим на облік службами у справах дітей як таким, що перебувають у складних життєвих обставинах діти;
  4. Дітям осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
  5. Дітям, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції;
  6. Дітям, які проживають у населених пунктах громади, розташованих на лінії зіткнення;
  7. Дітям з інвалідністю, здатними до самообслуговування (за відсутності медичних протипоказань);
  8. Дітям з багатодітних сімей, батьки яких мають 5 та більше дітей;
  9. Дітям, зареєстрованим як внутрішньо переміщені особи.

Підбір та направлення дітей вищезазначених категорій до закладів оздоровлення та відпочинку здійснюється згідно з чергою. У першу чергу путівками забезпечуються діти вищезазначених категорій, які зареєстровані в територіальних громадах, ті діти, що перебувають під обстрілами, відповідно до наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 22.12.2022 № 309 станом на 31 травня 2023 року в дитячих оздоровчих таборах державних підприємств «Міжнародний дитячий центр «Артек», «Український дитячий центр «Молода гвардія», в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку вищої категорії, що містяться в Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей та розташовані в карпатському  регіоні ,за принципом «гроші ходять за дитиною» та Обласної цільової соціальної програми оздоровлення голови Сумської обласної  державної адміністрації – начальника  обласної військової адміністрації від 26.07.2023 №337-ОД.

Бажаючим оздоровити  дітей прохання звернутися до відділу   соціального захисту населення Верхньосироватської сільської ради за адресою село Верхня Сироватка, вулиця Макаренка, будинок №36 (кабінет відділ соціального захисту населення). При собі мати відповідні документи, які підтверджують категорію.