Звернення до керівників підприємств, установ, організацій, які здійснюють свою діяльність на території Верхньосироватської громади

Дата: 16.05.2023 12:53

28 квітня 2023 року двадцять першою сесією Сумської районної ради утворено Цільовий фонд Сумської районної ради з подоланням наслідків обстрілів з метою надходження додаткових фінансових ресурсів до спеціального фонду районного бюджету Сумського району на фінансування видатків для подолання наслідків та надання оперативної матеріальної допомоги громадам та громадянам по усуненню нанесених збитків внаслідок обстрілів. Джерелами формування фонду є благодійні внески – добровільні пожертвування юридичних осіб незалежно від організаційно-правової форми та форми власності, фізичних осіб, організацій, установ, підприємств, громадських та інших міжнародних організацій, безповоротної фінансової допомоги, іншої благодійної допомоги та інші джерела, не заборонені чинним законодавством України.

Враховуючи вище викладене, лист Сумської районної ради № 02-04/326 від 15.05.2023 р., звертаємося до керівників підприємств, установ, організацій, які здійснюють свою діяльність на території Верхньосироватської громади, щодо можливості перерахування коштів до вищезазначеного фонду, з цільовим використанням з подолання наслідків обстрілів.

Банківські реквізити:

Районний бюджет Сумського району

р/р UA478201720000324151931018355

ЄДРПОУ 02315877

Код доходів бюджету: 50110000

Призначення платежу згідно рішення двадцять першої сесії Сумської районної ради восьмого скликання від 28.04.2023 «Про утворення та затвердження положення про «Цільовий фонд Сумської районної ради з подолання наслідків обстрілів» та листа Сумської районної ради № 02-04/326 від 15.05.2023 р.