Національний портал імунізації

Дата: 28.04.2023 14:16

З метою покращення інформування населення та популяризації щеплень серед дітей та дорослих в Україні запрацював Національний портал з імунізації, розрахований як на професіоналів у сфері медицини, так і на громадян, які цікавляться питаннями з імунопрофілактики.

Національний портал з імунізації http://vaccine.org.ua — це перший в Україні профільний ресурс, присвячений всім питанням вакцинокерованих інфекцій, щеплень та використання вакцин, який розрахований як на фахівців сфері імунізації, так і на всіх громадян України.

На порталі можна дізнатися про Національний календар щеплень дітей та дорослих та вакцини, які використовуються в Україні, групи ризику, які мають обов’язково щепитися від інфекційних захворювань та про вакцинацію за професіями.

Також на порталі розміщена інформація про інфекційні захворювання, від яких в Україні проводиться імунізація.

Окремі розділи порталу присвячені вакцинації вагітних та жінок в період лактації, людей похилого віку.

Національний портал з імунізації  розроблено за ініціативи Голови Національної технічної групи експертів та імунопрофілактики - Федора Лапія, з підтримки Міністерства охорони здоров’я України та ДУ "Центр громадського здоров’я" МОЗ України.

Джерело: ДУ "СУМСЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ"