Благоустрій території громади продовжується

Дата: 31.03.2023 13:40

31.03.2023 відділом земельних відносин, комунальної власності та житлово-комунального господарства Верхньосироватьскої сільської ради було проведене прибирання території с.Верхня Сироватка на розі вулиць Харківська та Долина (район магазину "Сапсан"). В результаті прибирання була розчищена територія від звалищ гілок та іншого сміття та приведена до належного стану.

Шановні мешканці громади, давайте не смітити там, де живемо, і поводитися із сміттям, відповідно до чинного законодавства, адже чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.

Фотозвіт додається.