Звернення до мешканців громади

Дата: 26.03.2023 13:36

Шановні мешканці громади!

Сьогодні перша річниця деокупаціі Верхньосироватськоі громади! Сьогодні до ранку останній рашист вийшов з території Великобобрицького старостинського округу і зникла жахлива загроза обстрілів сіл Верхня Сироватка,Залізняк, Новоселиця, Стінка. Неймовірні слова вдячності всім,хто згуртувався і робив усе можливе, щоб підтримати і допомогти один одному.Тоді важливим було все: вчасно заховані секретні документи,організоване  нічне чергування з метою мати потрібну інформацію нащодень,відкриття «лінії» з виготовлення   «коктейлів молотова»;вчасне вивішування  крутих білбордів;забезпечення хлібом, продуктами, медикаментами;надання першої медичної та гуманітарної допомоги; виконання обов’язків по соціальному захисту населення.Окремі слова подяки тим, хто взяв до рук зброю, знешкодив купу ворожої техніки по всій громаді;хто, ризикуючи власним життям ,рятував від  смерті своїх односельчан, доправивши рашистам підтверджуючі документи. Вічна память тим, хто поліг протягом року війни, захищаючи нас з вами! Слава тим, хто сьогодні в лавах ДФТГ, ЗСУ, ГВАРДІЇ НАСТУПУ! Розуму і сили всім нам. Пам’ятайте : перемогти зможемо тільки маючи розум і силу! Слава Україні! Героям Слава!!!

Верньосироватська сільська рада.