«Обмежено придатний»

Дата: 13.02.2023 11:43

«Обмежено придатний» напевно, за останній рік кожен громадянин хоча б чув про існування даного поняття, однак як показує практика не всі ще розуміють, що вона означає. Тож, розвінчуємо перший міф обмежена придатність - це не підстава доя перетину державного кордону, навіть з формулюванням у військовому квитку: ➖знятий з обліку; ➖непридатний у мирний час ; ➖обмежено придатний у військовий час. Знятий з військового обліку не тотожний виключений з військового обліку! І це важливо, запам’ятайте або запишіть. Зверніть увагу, що якщо чоловік знятий з військового обліку або обмежено придатний - це не є підставою для відстрочки від мобілізації. Що ж дає статус обмежено придатний? По-перше, обмежено придатний придатний лише до 3х видів служби: 1. Штабна робота 2. Робота у військкоматах 3. Підрозділи забезпечення Дані положення чітко прописані в Наказі МОУ 402 від 14.08.2008: «Військовослужбовці, визнані обмежено придатними до військової служби, придатні до служби у частинах (підрозділах) забезпечення, військових комісаріатах, установах, організаціях, навчальних закладах».