НА СУМЩИНІ ФОРМУЄТЬСЯ ОКРЕМИЙ СТРІЛЕЦЬКИЙ БАТАЛЬЙОН

Дата: 07.02.2023 16:05

НА СУМЩИНІ ФОРМУЄТЬСЯ ОКРЕМИЙ СТРІЛЕЦЬКИЙ БАТАЛЬЙОН

Відповідні підрозділи Збройних Сил України утворюються в усіх областях України

Як прокоментував начальник управління оборонної роботи, забезпечення законності та правопорядку Сумської ОВА Василь ОДАРЧЕНКО, наразі Україна, і Сумщина зокрема, потребують вмотивованих і патріотично налаштованих громадян, котрі готові захищати державу і давати гідну відсіч ворогу.

Утворюється батальйон і дислокується на території Сумщини. Відтак, на службу запрошують чоловіків та жінок віком від 18 до 60 років – котрі мають військову спеціальність, так і без відповідного досвіду за переліком посад офіцерського та сержантського складу. Для всіх без винятку організовуватимуться навчальні програми, вишкіл та бойове злагодження.

Окрім того, військовослужбовці батальйону зможуть отримати нову спеціальність, кар’єрний зріст, гарантовану гідну заробітну плату та додаткові грошові винагороди, соціальний та медичний захист, забезпечення всіма видами форми та харчуванням.

Бажаючі вступати до лав Сумського стрілецького батальйону можуть звертатися за інформацією до територіальних центрів комплектування. Дізнатися про вільні вакансії можна також і в центрах зайнятості, де представники центрів комплектації постійно надають відповідні консультації.

Сумський РТЦК та СП

40002   вул. Янки Купали 1            0542-618183