До уваги платники податків Сумщини!

Дата: 23.11.2022 08:55

Шановні платники податків Сумщини!

У зв’язку зі змінами до постанови Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 року № 1165 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» інформуємо щодо актуальних номерів телефону за напрямами консультацій з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме:

Консультування платників проводиться щоденно в телефонному режимі, зокрема працюють 9 телефонних номерів «гарячих ліній», а саме:

Основні телефони «гарячих ліній»: (0542) 68-50-10; (0542) 68-50-70;                   +38 095-045-98-77.

Крім того, для зручності та розвантаження телефонних ліній для консультування вони розподілені за галузевими напрямами:

Сільське господарство  (0542) 68-51-01; (0542) 68-51-20;

Будівництво та виробництво  (0542) 70-17-42;

Виробництво, транспортні послуги та послуги технічного обслуговування ТЗ, послуги оренди, маркетингові послуги та інші  (0542) 68-50-10; (0542) 68-50-70; (0542) 68-52-97;

ФОП за всіма  видами економічної діяльності  (0542) 68-51-79; (0542) 68-52-29.

Додатково звертаємо увагу, що в Головному управлінні ДПС у Сумській області працює новий канал комунікації - комунікаційна податкова платформа.

Комунікаційна платформа розширює можливості для бізнес-спільноти та громадськості Сумщини вирішувати проблемні питання в оперативному діалозі з податковою.

Для роботи комунікаційної податкової платформи створено окрему електронну скриньку. Звернення бізнес-спільнота та громадськість може надсилати за адресою: sumy.ikc@tax.gov.ua

У зверненні, що направляється, просимо вказувати: назву суб’єкта господарювання, код ЄДРПОУ, адресу, контактний номер телефону та викласти питання по суті.  Акцентуємо, що відповідне звернення повинно бути підписане представником установи. Телефон для довідок: 68-51-11, 68-50-72.

Також запитання платники можуть надсилати у приватні повідомлення на сторінці у Facebook https://www.facebook.com/tax.sumy.

Пресслужба Головного управління ДПС у Сумській області