Газовики Сумщини запровадили проєкт, який допомагає заощаджувати енергоресурси

Дата: 01.11.2022 11:59

01/11/2022

Газовики Сумщини запровадили проєкт, який допомагає заощаджувати енергоресурси

АТ «Сумигаз» запровадив проєкт «Дерево життя», в рамках якої клієнти надають перевагу електронним рахункам за послугу доставки газу. Таким чином вони заощаджують енергоресурси, потрібні для виробництва та друку квитанцій, а також зберігають дерева, які йдуть на виготовлення паперу.

Газовики дбають як про збереження лісових насаджень, так і про їх відновлення. Фахівці компанії висадили понад гектар нового лісу на Лебединщині.

Близько 4 тисяч споживачів газу Сумщини уже відмовилися від паперових квитанцій за розподіл газу. Перейти на онлайн-рахунки за розподіл газу можна в особистому кабінеті на сайті www.104.ua: в розділі «Розрахунки» діє функція «Відмовитися від паперового рахунку».

«Дерево життя» - проєкт, який реалізується газорозподільними компаніями України, що працюють під брендом РГК, для заощадження енергоресурсів в умовах енергетичної кризи та збереження довкілля. На знак вдячності українцям за свідоме ставлення до споживання природних та енергоресурсів газовики висаджують по всій країні дерева - міські алеї, сквери, парки, фруктові сади та ліси.

Детальніше у відео: https://youtu.be/kj_w0iLmlmk