ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАСЕЛЕННЯ ДЕРЕВИНОЮ

Дата: 07.10.2022 11:22

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА

ДЛЯ ЖИТЕЛІВ   ВЕРХНЬОСИРОВАТСЬКОЇ ОТГ

Доводимо до Вашого відома про те, що  Міністерством  з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України   27 вересня 2022 року  винесено відповідну постанову,  яку  підтримав Уряд, видавши при цьому  розпорядження про перерозподіл коштів і схваливши відповідні розрахунки,    щодо можливості забезпечення  мешканців безоплатною деревиною  на територіях, прилеглих до зон проведення бойових дій.   Витрати на закупівлю та поставлення деревини обласним військовим адміністраціям компенсують шляхом перерозподілу субвенції    з державного бюджету  .

Такими змінами передбачено надання можливостей обласним військовим адміністраціям Донецької, Запорізької, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської, Дніпропетровської та Чернігівської областей,    території яких прилеглі до зони проведення воєнних (бойових) дій, забезпечити населення цих територій   деревиною паливною на період опалювального сезону.

Станом на сьогоднішній день    є  оновлений список переліку територій, де тривають бойові дії,   який  затверджено     Наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 25 квітня 2022 року за № 75,    зі змінами від 26 серпня 2022 року за №  193.     З даним повним  списком  переліку територій, де тривають бойові дії  можна ознайомитись  на сайті    Мінреінтеграці   –https://www.minre.gov.ua/sites/default/files/field/docs/dodatok_0.pdf .

У зв’язку з чим, керуючись при цьому вищевказаними документами,    до  списку переліку територій, де тривають бойові дії,   входять   22 прикордонні громади Сумської області,   із них    у Сумському районі  вважаються  такі нижченаведені громади, за якими зберігається їх право скористатися можливістю отримати безоплатно деревину,  на період опалювального сезону,     від   обласної військової  адміністрації:

Сумський район:

• Білопільська   міська громада