Служба зайнятості Сумщини: мікрогранти на створення або розвиток власної справи

Дата: 27.09.2022 08:32

Служба зайнятості Сумщини:

мікрогранти на створення або розвиток власної справи

Ощадбанк та Державна служба зайнятості продовжують надавати консультації клієнтам, які бажають взяти участь в програмі відкриття нового або розвитку діючого бізнесу зі створенням нових робочих місць.

Станом на 22 вересня до Сумської обласної служби зайнятості заявки на отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу подали 304 осби. З них 158 підприємців, фізичних - 117 та  юридичних - 29 осіб.

За результатами 1 – 5 хвилі дозволи на отримання грантових коштів мають 42 жителі Сумщини. Серед них - діючі та майбутні підприємці.

Найпопулярнішими напрямками, за якими отримані позитивні рішення, є переробна промисловість – 12  дозволів, оптова та роздрібна торгівля – 10, по 5 на тимчасове розміщення і організацію харчування та професійну, наукову і технічну діяльність. Майже 100 робочих місць передбачається створити в наслідок позитивних рішень, які вже сьогодні набрали сили.

На сьогодні середній розмір гранту становить майже 232 тис. грн.

Індивідуальні консультації щодо надання грантів та складання бізнес-плану фахівці обласного центру зайнятості надають щоденно, зокрема і в телефонному режимі за номерами: (0542) 68-55-06, 68-55-22.

Також з нагальних питань звертайтеся на гарячу лінію Сумського обласного центру зайнятості 093 276 39 66; 096 109 08 37; 067 698 29 58; 095 337 41 10.

Консультації з питань пошуку роботи, реєстрації в службі зайнятості, отримання статусу безробітного ви можете отримати на нашому Telegram-каналі за посиланням https://t.me/+Jis40eOnV-JjNjUy

Крім того, пропонуємо доєднатися до чат-боту Державної служби зайнятості у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot