Трудова повинність сприятиме обороні Сумщини

Дата: 07.09.2022 16:08

Трудова повинність сприятиме обороні Сумщини

Голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький підписав розпорядження «Про організацію суспільно корисних робіт».

Документ покликаний залучити працездатних осіб до виконання суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану, що виконуються під час запровадження трудової повинності з метою створення системи оборонних рубежів і позицій в межах Сумської області та недопущення подальшого просування військ російської федерації територією України.

У розпорядженні, зокрема, йдеться про необхідність головам районних державних адміністрацій – районних  військових адміністрацій спільно із військовим командуванням та виконавчими органами сільських, селищних, міських рад визначити перелік підприємств-замовників суспільно корисних робіт, що мають оборонний характер, організувати формування переліку груп (бригад, загонів) працездатних осіб, які залучаються до таких робіт, їх чисельність та порядок взаємодії, забезпечити до 12 вересня цього року прийняття рішень про запровадження трудової повинності, доведення до відома населення через ЗМІ цих рішень.

Обласна служба зайнятості згідно з розпорядженням зобов’язується сприяти залученню безробітних, які перебувають на відповідному обліку, до суспільно корисних робіт оборонного характеру в установленому законом порядку.

Консультації з питань пошуку роботи, реєстрації в службі зайнятості, отримання статусу безробітного можете отримати на нашому Telegram-каналі за посиланням https://t.me/+Jis40eOnV-JjNjUy

Пропонуємо доєднатися до чат-боту Державної служби зайнятості у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot

Також з нагальних питань звертайтеся на гарячу лінію Сумського обласного центру зайнятості 093 276 39 66; 096 109 08 37; 067 698 29 58; 095 337 41 10.