На Сумщині на одне вільне робоче місце претендує 19 безробітних

Дата: 15.08.2022 15:32

На Сумщині на одне вільне робоче місце претендує 19 безробітних

На ринку праці області суттєвим залишається дисбаланс між попитом та пропозицією робочої сили. Станом на 15 серпня поточного року, в середньому по області, на одне вільне робоче місце претендує 19 осіб. Найбільша невідповідність попиту на робочу силу та її пропозиції у професійно-кваліфікаційному розрізі спостерігається серед кваліфікованих робітників сільського господарства (на 1 вакансію претендує 91 особа), технічних службовців (59 осіб), працівників сфери торгівлі та послуг (58 осіб); представників найпростіших професій (36 осіб), службовців та керівників (22 особи).

У розрізі центрів зайнятості та філій найскладніше знайти роботу безробітним у Глухівській філії, де на 1 вільне робоче місце претендує 116 безробітних,  Липоводолинській - 98 осіб,  Великописарівській - 86 осіб.

Сьогодні роботодавці потребують  кваліфікованих робітників з інструментом - 23%  від заявлених вакансій, з обслуговування, експлуатації устаткування та машин – 22%,  професіоналів - 17%, фахівців  11%, некваліфікованих працівників – 10%,  працівників сфери торгівлі та послуг - 7%.

Серед 15727 зареєстрованих на 15 серпня безробітних, переважають працівники сфери торгівлі та послуг – 22%, робітники з обслуговування устаткування – 18%, представники найпростіших професій – 17%, фахівці – 10%, кваліфіковані робітники з інструментом – 9%,  службовці та керівники – 8%.

Уразі виникнення питань звертайтесь на гарячу лінію Сумського обласного центру зайнятості 093 276 39 66; 096 109 08 37; 067 698 29 58; 095 337 41 10, а також приєднуйтесь до нашого Telegram-каналу https://t.me/+Jis40eOnV-JjNjUy

Усі актуальні пропозиції роботи в телеграм-каналі Робота зараз: Державна служба зайнятості: https://t.me/worknowdczу.