До відома суб’єктів господарювання!

Дата: 04.07.2022 11:30

До відома суб’єктів господарювання!

Розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації – керівника обласної військової адміністрації від 13.06.2022р. №180-ОД «Про виділення коштів з резервного  фонду  обласного  бюджету  Сумської  області  на  2022  рік»  затверджено  Порядок  надання  допомоги  суб'єктам  господарювання,  що  постраждали  внаслідок надзвичайної  ситуації  воєнного  характеру,  за  рахунок  коштів  резервного  фонду обласного бюджету.

Щодо подання заявок на одержання фінансової підтримки звертайтеся до Комунальної установи «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (телефон для довідок 0668491307).

Порядок доступний на сайті Сумської обласної військової адміністрації за посиланням: