Про підвищення рівня захворюваності, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

Дата: 25.01.2022 14:14

Шановні мешканці громади!

Попереджаємо Вас про різке погіршення епідеміологічної ситуації та підвищення рівня захворюваності, станом на 24.01.2022р., спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території Верхньосироватської громади.

У черговий раз наголошуємо про необхідність дотримання всіх санітарних норм і правил поводження в громадських місцях згідно з постановою  Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» зі змінами та доповненнями.

З метою попередження розповсюдження захворюваності на COVID-19, запрошуємо на вакцинацію до місцевих лікарень:

• КНП «Центральна амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Верхньосироватської сільської ради, адреса вул. Краснопільський шлях, 22в;
  • Великобобрицька амбулаторія загальної практики сімейної медицини, адреса вул. Сумська.

Комісія з питань  ТЕБ Верхньосироватської сільської ради