З Днем працівника соціальної сфери!

Дата: 05.11.2021 09:12

ДЕНЬ ПРАПЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

У першу неділю листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери, цього року професійне свято припадає на 7 листопада

Кажуть, що життя людини до тих пір має цінність, доки людина може допомагати іншим. Соціальні працівники – це люди, які всім іншим можуть подати приклад людяності, співчуття та милосердя, щоденно піклуючись про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, осіб з інвалідністю, пенсіонерів, дітей-сиріт, надавати підтримку малозабезпеченим та багатодітним сім'їм, тимчасово переселених українських громадян, допомогти здолати складні життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.

Соціальний захист населення - велика справа, яку щодня виконують працівники соціальної сфери.

З нагоди професійного свята КУ Центр з надання соціальних послуг висловлює глибоку пошану і вдячність працівникам соціальної сфери і відзначила соціальних робітників, які працюють в установі, пам’ятними подяками.