АТ "Українська залізниця" попереджає

Дата: 24.11.2021 12:00

Незаконне втручання у діяльність залізничного транспорту не тільки спричиняють затримку руху пасажирських та вантажних поїздів, можуть викликати аварійну ситуацію, небезпечну для життя і здоров’я як пасажирів, працівників залізничного транспорту, так і населення, призводять до значних витрат на відновлення зіпсованого чи розукомплектованого, але й передбачають адміністративну та кримінальну відповідальність винних.

Аналіз випадків травмування сторонніх осіб на залізничному транспорті свідчить про те, що їх більшість сталася внаслідок порушення потерпілими "Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України", а саме: накладання сторонніх предметів на колію, кидання предметів у поїзди під час руху або інший рухомий склад залізничного  транспорту, знаходження на коліях сторонніх осіб, перехід колій перед потягом, що наближається та перехід колій у невстановлених місцях; ходіння по залізничних коліях та сидіння на них; перехід колії під вагоном або через автозчеп та інше.

У зв’язку з вищевикладеним, з метою підвищення рівня безпеки громадян, що перебувають на об’єктах залізничної інфраструктури, просимо з розумінням поставитись до виконання "Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України"!