Перелік зимувальних ям, на яких заборонено вилов водних біоресурсів

Дата: 26.10.2021 13:55

Про встановлення заборони вилову водних біоресурсів на зимувальних ямах у водоймах Сумської області в період зипмівлі 2021 - 2022 років

Відповідно до ПЛАНУ заходів по попередженню явищ задухи, загибелі водних біоресурсів у водних об’єктах Сумської області в зимовий період 2021 - 2022 років, затвердженого начальником Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Сумській області Олександром Непочатовим, повідомляємо, що, у випадку виявлення явищ задухи та загибелі водних біоресурсів, слід негайно повідомляти на "гарячу" лінію рибоохоронного патруля: (096) 83-82-570, (0542) 77-90-13 та всецкраїнську безкоштовну "гарячу" лінію: 0-800-50-52-50 та інші природоохоронні органи.