НАПОВНЮЄМО РЕЄСТР ГРОМАДИ!

Дата: 09.12.2021 09:30

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ВЕРХНЬОСИРОВАТСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ,

наповнюємо Реєстр громади разом!

Реєстр створений для спрощення процедури реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання мешканців нашої громади.

Саме завдяки функціонуванню Реєстру громада отримала можливість надавати адміністративні послуги, в тому числі з реєстрації (реєстрація, зняття з реєстрації місця проживання, оформлення та видачі відповідних довідок) за короткий проміжок часу.

Окрім того, Реєстр забезпечує наявність актуальної інформації щодо зареєстрованого місця проживання членів Вашої сім'ї в інших державних інформаційних ресурсах, зокрема і в застосунку «Дія». Це, в першу чергу, необхідно для забезпечення прав і свобод дітей, які у 14-річному віці отримують паспорт громадянина України.

Реєстр наповнюється щоденно. Проте, для повноцінного функціонування, внесена в автоматичному режимі інформація потребує актуалізації. З цією метою запрошуємо Вас до Органу Реєстрації Верхньосироватської сільської ради для уточнення відомостей щодо Вас та Ваших дітей. При собі слід мати наступні документи:

• паспорт громадянина України;
  • свідоцтво про народження дитини.

Наші контакти: тел. (0542) 690-004;

Адреса: вул. Макаренка, 36, с.Верхня Сироватка, Сумський р-н, Сумська обл., 42351.

Режим роботи Органу Реєстрації Верхньосироватської територіальної громади:

пн-чт з 8-15 до 17-00; пт з 8-15 до 15-15.

ОБІДНЯ ПЕРЕРВА з 12-00- по 12-30.

ПОВІДОМЛЯЄМО, ЩО ВАШІ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ БУДУТЬ ОБРОБЛЕНІ ТА ЗБЕРЕЖЕНІ ВІДПОВІДНО ДО ВИМОГ ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ"