Оформлення до Сумського геріатричного пансіонату для ветеранів війни та праці

Дата: 07.07.2021 13:46

Організація надання соціальної послуги стаціонарний догляд.

(оформлення до Сумського геріатричного пансіонату для ветеранів війни та праці, м. Суми, вул. Ковпака,20,

телефон 700-320)

1. Для отримання соціальної послуги стаціонарний догляд  особа або її законний представник подає органу соціального захисту за місцем проживання (структурні підрозділи з питань соціального захисту населення районних державних адміністрацій, виконавчі органи міських рад міст обласного значення, сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад, центри соціальних служб, центри надання соціальних послуг, територіальні центри соціального обслуговування (надання соціальних послуг)) заяву про надання соціальної послуги у письмовій формі.

2. До заяви додаються такі документи:

• Копія паспорта громадянина України;
  • Копія документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, у якому зазначено реєстраційний номер облікової картки платника податків;
  • Копія пенсійного посвідчення, посвідчення інваліда війни чи учасника війни або бойових дій, посвідчення «Ветеран праці;
  • Копія довідки до акту догляду медико-соціальною експертною комісією за формою, затвердженою МОЗ (для осіб з інвалідністю);
  • Індивідуальна програма реабілітації особи з інвалідністю за формою, затвердженою МОЗ (за наявності інвалідності);
  • Медичний висновок про здатність до самообслуговування та потребу в сторонній допомозі (у разі потреби);
  • Копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи

( за наявності);

• Медична картка громадянина похилого віку, особи з інвалідністю, який підлягає оформленню до будинку - інтернату, для проходження медичної комісії в лікувальному закладі за місцем проживання;
  • Акт обстеження матеріально – побутового та сімейного стану людини, яка бажає проживати в будинку – інтернаті системи соціального захисту надається органами соціального захисту (за місцем проживання);
  • Довідка про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб надається «Центром надання адміністративних послуг» (за місцем проживання);
  • Інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо суб’єкта надається «Центром надання адміністративних послуг» (за місцем проживання).

3. Для отримання інформації про доходи особи, що потребує надання соціальних послуг орган соціального захисту населення (за місцем проживання) надсилає запит до:

• ДПС – для отримання відомостей про доходи осіб з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків;

• Пенсійного фонду України – для отримання відомостей про доходи  осіб з реєстру застрахованих осіб державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування;

• Фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування - для отримання інформації про страхові виплати із зазначених фондів.

4. У разі відсутності в об’єднаній територіальній громаді органу соціального захисту населення заява про отримання соціальної послуги приймається уповноваженою посадовою особою виконавчого органу сільської, селищної, міської ради об’єднаної територіальної громади або старостинського округу/старостою. Заява прийнята уповноваженою  посадовою особою виконавчого органу сільської, селищної, міської ради об’єднаної територіальної  громади, старостинського округу/ старостою передається органу соціального захисту населення (за місцем проживання) для підготовки відповідних запитів, клопотань (у разі потреби) та подальшого прийняття рішення.

Соціальна послуга стаціонарний догляд надається:

• за рахунок бюджетних коштів;

• з установленням диференційованої плати залежно від доходу отримувача соціальних послуг ( сплачується щомісяця у розмірі 80 відсотків середньомісячного сукупного доходу отримувача соціальних послуг);

• за рахунок отримувача соціальних послуг або третіх осіб відповідно до законодавства.

При влаштуванні до установи надавати обов’язково про заключення декларації з сімейним лікарем про надання медичних послуг.

(Витяг з постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 № 587).